Vysoko výkonný lisovací automat BSTA 200-60BE


08. 07. 2007

Špeciálne vďaka tlaku z Ázie a východnej Európy sa čoraz viac zohľadňujú optimálne možnosti poklesu nákladov vo výrobe prostredníctvom automatizácie a stále vyššej rýchlosti. Investičné náklady ale budú stále významnejšie.

Aby bol vzrastajúci konkurenčný tlak znížený, bol vyvinutý nový lisovací automat BSTA 200-60BE od firmy Bruderer. Obzvlášť vďaka stále viac úspešnému segmentu vo výrobe malých a vysoko precíznych dielov, závisí od toho, že existuje vysoká expanzia.

Rozhodujúca nie je sila lisu. Oveľa väčšiu úlohu hrá výroba malých dielov elektronického. a automobilového priemyslu, ako je precízna a procesná istota a hospodárnosť.

Nový BSTA 200-60BE plne spĺňa stanovené požiadavky a výsledok hovorí sám za seba...
Vysoká precíznosť a optimálna procesná istota za veľmi zaujímavú cenu...

Nový vysoko výkonný lis. Automat BSTA 200-60BE zjednocuje mechanickú precíznosť, najnovšiu elektroniku a stále rastúcu inováciu, ktorá vedie k jednotnosti pomeru medzi potrebou a nákladmi.

Priečny hriadeľ je tvorený silou dvoch ojníc na pákovej sústave a tie poháňajú tlakové stĺpy zdviháka. BSTA 200-60BE garantuje vysokú životnosť tak ako vysokú precíznosť a neohybnosť. Kalené vreteno a matice sú zoradené tak ako pri už známych modeloch rady BSTA.

Model umožňuje vysoko precízne nastavenie pozícií zdviháka a poskytuje najlepšiu presnosť dielov vo všetkých častiach procesu.

Prvýkrát bol predstavený BSTA 200-60BE. V Európe na Blechexpo v Stuttgarte. V rovnakom čase bol prezentovaný špeciálne pre tento typ lisu vyvinutý valcový posunovač BBV 180. Inovačný koncept posunovača ponúka niekoľko predností. Napr. výmenný zvitok nemusí byť už viackrát nastavovaný, role sú enormne rýchlo vymeniteľné.

Posledná vec, ktorú by sme chceli zdôrazniť, sa týka riadenia stroja. Bruderer vyvinul na báze známeho B-riadenia nové riadenie strojov a procesu. Spomínaný B-essential spĺňa všetky požiadavky vysokomoderného riadenia aj napriek jednoduchej obsluhe.

Cez vysoko citlivé obrazovky môže obsluha zadať optimálne a štruktúrovane všetky relevantné informácie a pokiaľ je to nutné, môže počas procesu optimalizovať proces lisovania.

Cieľ rozvinúť verejnú filozofiu riadenia bol dosiahnutý B-Essentialom. Obsluha už nie je viac menej obmedzená striktne predpísaných softvérom. Potom, čo sme videli, môžeme povedať, že máme staré H-riadenie s najnovšími technickými možnosťami a funkciami uchovania dát.

 

Našim cieľom je neustále skvalitňovať servis poskytovaný súčasným aj budúcim zákazníkom.

Samozrejmosťou je pravidelné školenie nášho personálu priamo v materských firmách tak, aby sme Vám mohli poradiť aj v tých najnáročnejších lisárskych aplikáciách.